Նշվել է ավտոմեքենաներում ամենավատ նորամուծությունների մասին
SlashGear պարբերականի լրագրողները թվարկել են այն գործառույթները, որոնք ավտոսիրողները չէին ցանկանա տեսնել նոր մեքենաներում։ Այս մասին տեղեկացվել է պարբերականի կայքում։
Ընթերցողների հարցման հիման վրա հեղինակները նշել են վատագույն նորամուծությունները, որոնք հայտնվել են ժամանակակից ավտոմեքենաներում։ Առաջին հերթին լրագրողները նշել են գազ արտանետող խողովակի կեղծ վերադիրները եւ թափքի օդորակիչ կեղծ ճեղքերը։ Նման դիզայներական լուծումները մասնագետներն անվանել են «դիզայներական հիմարության ձեւ, որպեսզի մեքենաներն ավելի ագրեսիվ տեսք ունենան, քան կան իրականում»։
Հեղինակները քննադատել են նաեւ ձայնը ճանաչելու համակարգերը. այդ գործառույթը մեքենաներում աշխատում է ոչ այնքան լավ։ Նշվել է, որ ձայնային շատ ասիստենտներ արձագանքում են մեքենաների մակնիշների անվանումներին, ինչի հետ կապված ավելանում է պատահական միացումների թիվը։
Վերջում մասնագետները նշել են ղեկի եւ սրահի սենսորային կառավարման մասին։ «Մեքենայի սրահում տեղ չկա տակտիլ սենսորային կառավարման համար»,- կտրուկ հայտարարել են ավտոարտահանողները։

The worst innovations in cars
SlashGear journalists have listed features that motorists would not like to see in new cars. This was reported on the media website.
Based on a survey of readers, the authors named the worst innovations that have appeared  in modern cars. First of all, journalists noted fake exhaust tips and fake vents on the body. Experts called such design decisions "a form of design nonsense to make cars look more aggressive than they really are."
The authors also criticized voice recognition systems - a similar function in cars does not work well enough. It was noted that many voice assistants respond to the names of car brands, and therefore the number of random triggers is increasing.
In conclusion, experts noted the touch control - on the steering wheel and in the cabin. “There is no place for tactile touch control in the car interior,” auto experts categorically stated.